joomla templates top joomla templates template joomla

Edyty Górniak w Sylwestra zaprezentuje swój nowy singiel

info: newseria włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Edyta Górniak planuje wydanie w 2014 roku kolejnego autorskiego albumu. Nie jest znany jeszcze tytuł produkcji oraz data jego premiery. Wiadomo natomiast, że pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo zaprezentowany zostanie w trakcie imprezy sylwestrowej.

Polacy niechętnie pomagają kobietom w ciąży

info: newseria włącz . Opublikowano w Kobieta styl

W Polsce wciąż jeszcze nie jest powszechne ustąpienie miejsca w komunikacji miejskiej kobiecie w ciąży, przepuszczenie w kolejce czy pomoc przy noszeniu ciężkich przedmiotów.

Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

info: newseria włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street" Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym

Magdalena Pawelec włącz . Opublikowano w Kobieta uroda

Gdy mróz i silny wiatr poważnie szkodzą kondycji twojej skóry, zwykły krem nawilżający to za mało. Radzimy, w jaki sposób ograniczyć działanie czynników zewnętrznych i cieszyć się zdrową skórą w okresie zimowym.

Oj działo się w Heliosie tego wieczoru!

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Konkursy, prezenty, zadowolone twarze obdarowanych Pań to wszystko w listopadzie w Kinie Helios w Grudziądzu na tradycyjnym spotkaniu Kina Kobiet.

Czy to przeziębienie, czy już grypa?

Małgorzata Jakubczyk-Rydlicka, Grupa Mediowa Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Jesień to piękna pora roku - szczególnie, kiedy jest słoneczna i ciepła. Niestety, często na przełomie jesieni i zimy rozpoczynają się zachorowania na przeziębienia i grypę. Co zrobić, aby nie zachorować i jak postępować, kiedy choroba już nas dopadła?

Coraz więcej kobiet rządzi w firmach

info: newseria włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Polski rynek pracy coraz bardziej docenia kobiety jako pracowników. Dotyczy to także kluczowych stanowisk w firmach. Na różnorodność płci zatrudnionych stawiają głównie korporacje ...

Kosmetyki dla kobiet ceniących naturalne piękno

info:Katarzyna Pawłowska włącz . Opublikowano w Kobieta uroda

Styl życia zgodnie z naturą, tak zwany styl eco, staje się coraz bardziej popularny również w naszym kraju. Można to zaobserwować w wielu dziedzinach naszego codziennego życia.

W rytmie słońca, muzyki i dobrego wina ,El Sol Salsa Festival

info:Paulina Mediuch włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Widowiskowe pokazy, plejada międzynarodowych gwiazd sceny salsowej i rozbrzmiewająca do białego rana muzyka pełna słonecznych wibracji – takie emocje towarzyszyły przez trzy dni El Sol Salsa Festival.

Rzuć palenie jesienią, zaoszczędzisz i nie zachorujesz

info:Marta Grabowska; fot: istock włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Nie czekaj z postanowieniami do Nowego Roku. Zrezygnuj z papierosów już teraz! Do Sylwestra oszczędzisz prawie 500 złotych a Twój organizm „zapomni” o nikotynie.

Marek Kamiński na 125-lecie National Geographic

Jadwiga Matelska włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Najsłynniejszy polski polarnik Marek Kamiński odebrał z rąk Martyny Wojciechowskiej trójkolorową flagę Towarzystwa National Geographic i zagościł w jubileuszowej rubryce „Pod flagą NG”. W rozmowie z redaktor naczelną National Geographic Polska, opowiedział o tym, czym jest dziś dla niego prawdziwa eksploracja. 

"Single i remiksy" znowu w Warszawie!

Joanna Owsianko włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Nowa odsłona najpopularniejszego spektaklu komediowego w Polsce już 28 października w Teatrze Żydowskim w Warszawie