joomla templates top joomla templates template joomla

Kreacje gwiazd na rozdaniu Emmy Awards

US CBS/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Po raz 67. rozdano statuetki Emmy. Niekwestionowanym zwycięzcą gali okazał się serial "Gra o tron". Produkcja z 24 nominacji została nagrodzona aż 12 statuetkami - m.in. w kategoriach Najlepszy serial dramatyczny, Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym i Najlepsza reżyseria serialu dramatycznego. 

Dietetyk: Karoten trudno jest przedawkować

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Dobrze działa na wzrok i na skórę, a zawiera go między innymi marchewka, dynia czy papryka. Karoten, bo o nim mowa, trudno jest też przedawkować. - Jest świetnym źródłem antyoksydantów, czyli wymiata nam z organizmu wolne rodniki - powiedziała w programie "Studio Active" dietetyk Ewa Trusewicz.

Dlaczego niektórzy mogą mieć problemy z bliskością w związku?

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta uczucia

Według przeprowadzonych badań, połowa społeczeństwa na świecie nie okazuje sobie uczuć. Dlaczego tak się dzieje? Czy boimy się bliskości? O tym w studiu "Dzień Dobry TVN" rozmawiały seksuolog Monika Staruch oraz Dellfina Dellert, współautorka serii „Seks w małym mieście".

Żaneta Geltz: Głównymi grupami alergenów kontaktowych są kosmetyki i produkty chemii gospodarczej

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Czym jest alergia kontaktowa i jak jej unikać? Na te pytania odpowiedziała w „Studiu Active” specjalistka, Żaneta Geltz. - Głównymi grupami alergenów kontaktowych są kosmetyki i produkty chemii gospodarczej, a więc środki zapachowe i konserwanty - podkreśliła. Jakie konserwanty w kosmetykach są szkodliwe? Na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

Takiego pokazu na Fashion Weeku jeszcze nie było

US CBS/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Nowojorski Tydzień Mody przepełniony jest topowymi pokazami, na których prezentowane są trendy na nadchodzący sezon. To nie tylko okazja do zaprezentowania ubrań, ale także do zaistnienia na wybiegu. 

Jak dbać o zęby dzieci?

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Jak dbać o zęby dzieci? Jak dobrze wybrać pastę i szczoteczkę? O tym w „Studiu Active” opowiedziała stomatolog Beata Szuta. - Lakowanie zębów u dzieci to skuteczna profilaktyka przed próchnicą – wyjaśniła. - Starajmy się kupować szczoteczki zgodnie z wiekiem, który jest podany na opakowaniu. Im zęby są mniejsze, tym mniejsze powinny być zęby szczoteczki - dodała. Jak powinna wyglądać pierwsza szczoteczka do zębów dla dziecka?

Słodkie i zdrowe jogurtowe placki

TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta dieta

Prowadząca program "Teraz kuchnia" zaprezentowała przepis na słodkie i zdrowe jogurtowe placki. Dietetyk sportowy, Justyna Mizera, wyjaśniła, jakie korzyści płyną ze spożywania jogurtu naturalnego. 

Małgorzata Tchurz: Neofobia to jest bardzo złożone zaburzenie

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Czym jest neofobia żywieniowa? - To jest bardzo złożone zaburzenie. To sensoryczna awersja pokarmowa. Jedzenie może dziecko przerażać - wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN" terapeutka Małgorzata Tchurz zajmująca się tym problemem.

Joanna Horodyńska: Podoba mi się łączenie elegancji ze sportem

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Czy moda idzie w parze ze sportem? Joanna Horodyńska oraz Karolina Malinowska są o tym w stu procentach przekonane. Panie często łączą elegancję z luźnym stylem, zestawiając wieczorowe sukienki ze sportowym obuwiem. Malinowska przyznała, że często ładne i modne ubrania sportowe zachęcają do wykonywania do ćwiczeń.

Michał Wiśniewski o związku z Dominiką: Przekroczyliśmy granicę bycia 5 lat razem. Z żadną kobietą tyle nie wytrzymałem

Bagaż osobisty / TTV/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

- Przekroczyliśmy granicę pięciu lat bycia razem. Z żadną kobietą tyle nie wytrzymałem - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym"o swoim związku z Dominiką Tajner. - Każdy ma swoje doświadczenia i staramy się to pielęgnować - dodał wokalista. Jak wyglądają jego kłótnie z żoną?