joomla templates top joomla templates template joomla

Małgorzata Tchurz: Neofobia to jest bardzo złożone zaburzenie

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Czym jest neofobia żywieniowa? - To jest bardzo złożone zaburzenie. To sensoryczna awersja pokarmowa. Jedzenie może dziecko przerażać - wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN" terapeutka Małgorzata Tchurz zajmująca się tym problemem.

Żaneta Geltz: Głównymi grupami alergenów kontaktowych są kosmetyki i produkty chemii gospodarczej

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

Czym jest alergia kontaktowa i jak jej unikać? Na te pytania odpowiedziała w „Studiu Active” specjalistka, Żaneta Geltz. - Głównymi grupami alergenów kontaktowych są kosmetyki i produkty chemii gospodarczej, a więc środki zapachowe i konserwanty - podkreśliła. Jakie konserwanty w kosmetykach są szkodliwe? Na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

Takiego pokazu na Fashion Weeku jeszcze nie było

US CBS/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Nowojorski Tydzień Mody przepełniony jest topowymi pokazami, na których prezentowane są trendy na nadchodzący sezon. To nie tylko okazja do zaprezentowania ubrań, ale także do zaistnienia na wybiegu. 

Mateusz Maga: Nie widzę siebie w garniturze, to mało kreatywny stój

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Czym Mateusz Maga kieruje się przy wyborze ubrań? Model opowiedział opowiedział o swoim stylu i inspiracjach modowych. Były uczestnik programu "Top Model" zdradził także, dlaczego nie kupuje w second handach i nie nosi garniturów.

Joanna Horodyńska: Podoba mi się łączenie elegancji ze sportem

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Czy moda idzie w parze ze sportem? Joanna Horodyńska oraz Karolina Malinowska są o tym w stu procentach przekonane. Panie często łączą elegancję z luźnym stylem, zestawiając wieczorowe sukienki ze sportowym obuwiem. Malinowska przyznała, że często ładne i modne ubrania sportowe zachęcają do wykonywania do ćwiczeń.

Michał Wiśniewski o związku z Dominiką: Przekroczyliśmy granicę bycia 5 lat razem. Z żadną kobietą tyle nie wytrzymałem

Bagaż osobisty / TTV/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

- Przekroczyliśmy granicę pięciu lat bycia razem. Z żadną kobietą tyle nie wytrzymałem - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem w "Bagażu osobistym"o swoim związku z Dominiką Tajner. - Każdy ma swoje doświadczenia i staramy się to pielęgnować - dodał wokalista. Jak wyglądają jego kłótnie z żoną?

Czy soki pasteryzowane są zdrowe?

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta dieta

Stuprocentowe soki owocowe lub warzywne to duże źródło witamin i innych składników mineralnych. - To napój, który jest gęsty odżywczo, ma dużo składników odżywczych i ma niedużą objętość. Można potraktować je jako źródło warzyw czy owoców - wyjaśniła w "Studiu Active" dietetyk, Marta Kryst. O zaletach picia soków opowiedziała także Anna Kamińska, manager sieci sklepów organicznych.