joomla templates top joomla templates template joomla

Czy soki pasteryzowane są zdrowe?

Studio Active / TVN Meteo Active/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta dieta

Stuprocentowe soki owocowe lub warzywne to duże źródło witamin i innych składników mineralnych. - To napój, który jest gęsty odżywczo, ma dużo składników odżywczych i ma niedużą objętość. Można potraktować je jako źródło warzyw czy owoców - wyjaśniła w "Studiu Active" dietetyk, Marta Kryst. O zaletach picia soków opowiedziała także Anna Kamińska, manager sieci sklepów organicznych.

Kamila Szczawińska: Na co dzień się nie maluję

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta uroda

Kto powinien wiedzieć wiele o pięknym wyglądzie jeśli właśnie nie modelki? Na 12. edycji konkursu dla makijażystów Mistrz Makijażu Sephora 2015 w jury zasiadła Kamila Szczawińska, która pracowała między innymi dla takich domów mody jak Marc Jacobs, Ralph Lauren czy Kenzo. 

Akcja "Wspieramy sport" Jakie korzyści daje nam aktywność fizyczna ?

Studio Active / TVN Meteo Active/x-new włącz . Opublikowano w Kobieta zdrowie

W "Studiu Active" project manager „Wspieramy sport” Małgorzata Grodzińska i coach Mateusz Grzesiak rozmawiali z prowadzącą program Dorotą Gardias o korzyściach, jakie daje nam sport. O co chodzi w akcji "Wspieramy sport"?

Śliwkowe zakończenie lata Dominiki Wójciak

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta dieta

W kuchni "Dzień Dobry Wakacje" uczestniczka "MasterChefa" Dominika Wójciak zdradziła kilka prostych przepisów na dania ze śliwkami i dynią. W menu znalazły się potrawy takie jak: sałatka z grillowanej dyni z korzennymi śliwkami w occie oraz  naleśniki dyniowe z karmelizowanymi śliwkami. Co będzie zawierała nowa książka Wójciak? 

Mateusz Maga: Nie widzę siebie w garniturze, to mało kreatywny stój

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

Czym Mateusz Maga kieruje się przy wyborze ubrań? Model opowiedział opowiedział o swoim stylu i inspiracjach modowych. Były uczestnik programu "Top Model" zdradził także, dlaczego nie kupuje w second handach i nie nosi garniturów.

Aniołek Victoria’s Secret walczy o życie !

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Yfke Sturm, słynna holenderska modelka, walczy o życie. 33-latka uległa groźnemu wypadkowi, w wyniku którego znalazła się w śpiączce. Do zdarzenia doszło w pobliżu włoskiej wyspy Ischia. 

Piotr Woźniak-Starak: To jest kobieta mojego życia

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta ślub

W sobotni wieczór (05.09) w Arkadach Kubickiego odbył się wielki Bal Fundacji TVN, którego celem jest zbiórka środków dla podopiecznych Fundacji „Nie jesteś sam”. 

Karolina Broniś o sposobach na wydłużenie trwałości opalenizny

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta styl

W przeszłości kobiety unikały światła słonecznego i opalania się. Dzisiaj opalona skóra jest atrakcyjna i większość chce taką zachować jak najdłużej. Karolina Broniś opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" m.in. o sposobach na wydłużenie trwałości opalenizny. Jak prawidłowo przygotować skórę do nakładania samoopalacza?