joomla templates top joomla templates template joomla

Ryszard Kalisz i jego rodzinka na celowniku reporterów

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Po odejściu z polityki Ryszard Kalisz wrócił do zawodu prawnika i skupił się na swoich najbliższych. W "Dzień Dobry TVN" razem z żoną Dominiką opowiedział o swojej patchworkowej rodzinie. - Nie spodziewałam się, że zwiążę się z mężczyzną starszym ode mnie - zdradziła żona Kalisza. 

Zagraniczne media donoszą, że gwiazda skrywa drugą ciążę pod obszernymi kreacjami

over Video/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta uroda

Beyonce Knowles ukrywa ciążowy brzuszek? Zagraniczne media donoszą, że gwiazda skrywa drugą ciążę pod obszernymi kreacjami. „National Enquirer” opublikował zdjęcie piosenkarki wychodzącej z restauracji po wspólnej kolacji z Jay'em-Z. 34-latka w szerokiej, zielonej marynarce kurczowo zasłaniała swój brzuch. Czy kobieta chciała w ten sposób zakryć rosnący brzuszek, czy to jedynie niefortunna poza?

Przepis Jakuba Jabłońskiego i Marcina Wosiaka na żydowską zupę berdyczowską

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta dieta

W kuchni "Dzień Dobry TVN" gotowali Jakub Jabłoński i Marcin Wosiak, bohaterowie jednego z odcinków "Kuchennych Rewolucji", którzy zachwycili Magdę Gessler. Przygotowali między innymi: zupę berdyczowską, sandacza w ziołach z kiszoną kapustą i curry, quiche ze szpinakiem, suszonymi pomidorami i rokpolem oraz czekokubki z czekoladą i konfiturą wiśniową.

Maja Ostaszewska: Jurorów nie da się oszukać tanim sentymentalizmem

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

W Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej. Tegoroczne Orły trafiły między innymi w ręce Janusza Gajosa czy Mai Ostaszewskiej. Za najlepszy film uznano zaś „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej. Produkcja zdobyła aż 4 statuetki. Reżyserka nie kryła radości, chwaląc swoich współpracowników. 

Izabella Łukomska-Pyżalska o tym, dlaczego przyjmie 500 zł na dziecko

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Projekt "Rodzina 500+" wzbudza wiele emocji. Ostatnio rozgorzała dyskusja na temat tego, czy rodzinom zamożnym również wypada pobierać zasiłek. Mama szóstki dzieci, Izabella Łukomska – Pyżalska wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN", dlaczego skorzysta z dodatkowych pieniędzy. - Te pieniądze są dla dzieci, a dzieci są wszystkie równe - powiedziała. 

Wypadek na stacji paliw w Sosnowcu. Kierowca wjechał w dystrybutor

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kobieta ślub

Kierowca samochodu osobowego wjechał w dystrybutor na jednej ze stacji paliw w Sosnowcu. Jak informuje policja, 27-letni mężczyzna wpadł w poślizg i nie udało mu się wyhamować. Nikomu nic się nie stało. - W wyniku kolizji dystrybutor został rozszczelniony. Na szczęście obsługa stacji zakręciła kurek gazu, dlatego nie trzeba byto przeprowadzić ewakuacji - powiedziała asp. Sonia Kepper z policji w Sosnowcu.

Spektakularny pokaz fajerwerków z drona

STORYFUL/x-news włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Tego dnia o północy rozświetlają się prawie wszystkie miasta na świecie. Mowa oczywiście o powitaniu Nowego Roku, któremu często towarzyszą spektakularne pokazy fajerwerków. Zobaczcie, jak świętowało miasto Funchal na Maderze, nad którym krążył dron, łapiąc zapierające dech w piersiach ujęcia.