joomla templates top joomla templates template joomla

Janusz Dzięcioł znowu na topie! Celebryta z Grudziądza szuka sobie nowego zajęcia, wspomina też co zrobił z pieniędzmi jakie wygrał w I edycji Big Brothera

Dzień Dobry TVN/youtube włącz . Opublikowano w Kobiece ploteczki

Po latach były poseł, strażnik miejski, ale przede wszystkim zwycięzca I edycji Big Brothera wspomina razem z Manuelą i Gulczasem stare dobre czasy. Celebryta z Grudziądza od niedawna jest na emeryturze, ale przewiduje, że będzie musiał znaleźć sobie nowe zajęcie. 
 
 
W programie Dzień Dobry TVN starzy znajomi z Big Brothera Janusz Dzięcioł, Manuela i Gulczas wspominali stare dobre czasy z domu Wielkiego Brata. Zwycięzca I edycji wspominał co zrobił z wygraną, którą otrzymał jako zwycięzca. 
 
- „Pobudowałem dom, kupiłem samochód, wydałem córkę za mąż i było po pieniądzach. To że wybudowałem dom to myślę, że to jest taki dom Wielkiego Brata powiedzmy. Najlepsza pamiątka” - mówi Janusz Dzięcioł
 
 
Celebryta z Grudziądza wspomina czasy, kiedy przejawy popularności i zainteresowania swoja osobą spotykał na każdym kroku:
 
- „Jak pojechałem realizować czek do Bydgoszczy to szliśmy do banku i okazało się, że obok jest szkoła i akurat dzieciarnia wychodziła i ja miałem czek w koszuli. 300 dzieciaków za nami biegło, a ja z żoną do banku po pieniądze. Okazało się, że zostawiliśmy samochód na parkingu i ochrona musiała sprowadzić samochód podziemny. Ochrona poszła po samochód”.
 
 
 
Aktualnie były poseł, były uczestnik Big Brothera przeszedł na emeryturę:
 
- „Od dwóch miesięcy jestem emerytem. Jeden dzień jestem na rowerze, drugi dzień na nartach, co drugi tydzień jadę do swoich wnuczek do Warszawy. Cieszę się, ze w tej chwili odpoczywam, ale prędzej czy później trzeba będzie coś zacząć robi”- mówi celebryta z Grudziądza.